Balzam na pery s vazelínou na pery Min

Popis

Liečba vazelínou na pery Balzam na pery Rosy Lips Mini je klinicky dokázaný, že pomáha liečiť suché pery. Nelepivá nemastná receptúra ​​sa topí na pery, pomáha zvlhčovať suché pery a uzdravuje a upokojuje prasknuté pery, pričom dodáva perám krásny ružový odtieň. Tento balzam na pery je vyrobený z čistej vazelíny a pomáha chrániť vlhkosť. Vytvára ochranné tesnenie, ktoré poskytuje dlhodobú úľavu od sucha. Vrchná ochranná vrstva pokožky na perách je tenšia ako na zvyšku tváre (alebo tela) a pery navyše nemajú vlastný pot ani olejové žľazy, ktoré by zabezpečovali priamu hydratáciu. Preto pery vyžadujú špeciálnu starostlivosť o pery! Hydratačné prípravky prípravkov na ošetrenie pery Vaseline pomáhajú prirodzenému regenerácii vašich suchých pier tým, že blokujú vlhkosť a chránia ich pred prostredím. Táto starostlivosť o pery sa dodáva v kultovom balení Vaseline, ktoré sa elegantne zmestí do vrecka alebo kabelky, takže ošetrenie pery môžete aplikovať kedykoľvek, kdekoľvek potrebujete. Vazelína čistá vazelína je originálny zázračný želé, ktorý pomáha uzdravovať suchú pokožku od roku 1870. Mnoho produktov zo suchej pokožky vazelíny obsahuje vazelínu, ktorá vašej pokožke dodáva mimoriadnu starostlivosť, ktorú potrebuje. Pre ochranu celého tela preskúmajte naše ďalšie produkty Vaseline a užite si liečivú silu vazelíny.

Vaseline Lip Therapy Rosy Lips Mini je hydratačný balzam na pery, ktorý pomáha uzamknúť vlhkosť pre krásne a zdravé pery.

Tento tónovaný balzam na pery dodáva perám prirodzený lesklý lesk s ružovým odtieňom, ktorý pomáha liečiť suché a popraskané pery.

Vyrobené z čistej vazelíny, tento hydratačný krém na pery pomáha pri zvlhčovaní a hojení pier s jeho vlastnosťami na opravu pier.

Toto ošetrenie pery poskytuje dlhodobú hydratáciu a starostlivosť o pery, pretože vazelína čistá vazelína vytvára ochrannú bariéru pre pery.

Tento balzam na pery má nelepivú nemastnú formu, ktorá z neho robí hydratačný krém na pery vhodný na bežné použitie; podľa potreby ju osušte na suché pery.

Vyberte si svoje obľúbené ošetrenie pery vazelínou z pôvodných balzamov na pery s vôňou ruží, kakaového masla a krémov Creme Brulee.

Vyrobené v Spojených štátoch

© Unilever

Prísady

Petrolatum, chuť, červené jazero 30, žlté jazero 5